Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IRINI'S SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

IRINI'S SRL (CUI 16499234) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J2004001123164 și are sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 59.847 RON și un profit net de 23.043 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 33,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
16499234
Nr. ORC
J2004001123164
EUID
ROONRC.J2004001123164
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Dezrobirii 77, Mun. Craiova Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
59.847 RON
2025▲ 33,6%
Rezultat net
23.043 RON
2025▲ 76,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 59.847 23.043 8.116 9.186 55.132 56.202 —
2024 44.806 13.042 6.040 5.765 33.434 33.159 —
2023 52.675 10.113 5.613 4.291 21.439 20.117 —
2022 35.109 9.700 7.042 2.515 14.531 10.004 —
2021 32.198 11.066 11.706 3.767 8.242 303 —
2020 27.151 1.531 27.958 5.217 11.978 -10.763 —
2019 26.821 -11.932 29.457 410 16.456 -12.295 —
2018 27.634 7.390 48.309 410 47.240 -363 —
2017 27.278 8.561 47.865 576 39.241 -7.752 —
2016 27.301 2.190 47.867 167 31.091 -16.313 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
12,62% (2024: 15,41%)
Datorii / Total active (total active: 64.318 RON)
Solvabilitate generală
7,92 (2024: 6,49)
Total active / Datorii (total active: 64.318 RON)
Autonomie financiară
87,38% (2024: 84,59%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 64.318 RON)
Rentabilitate active (ROA)
35,83% (2024: 33,27%)
Profit net / Total active (total active: 64.318 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
41% (2024: 39,33%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,5% (2024: 29,11%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IRINI'S SRL

Reprezentantul firmei este: POPESCU CARMEN-ALINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025