Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONDMARI SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

CONDMARI SRL (CUI 16527415) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J2004001390081 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (cod CAEN 6831). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 93.207 RON, o pierdere netă de 70.308 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 15,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
16527415
Nr. ORC
J2004001390081
EUID
ROONRC.J2004001390081
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Fanionului 35, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
93.207 RON
2025▼ 15,1%
Rezultat net
-70.308 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6831 — Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8123 Alte activități de curățenie

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5224 Manipulări (CAEN Rev.2)
  • 5590 Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
  • 8129 Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 93.207 -70.308 483.326 84.101 23.497 -375.728 1
2024 109.759 -12.209 467.804 102.403 59.981 -305.420 1
2023 84.856 -23.431 363.527 46.541 23.775 -293.211 1
2022 243.538 8.086 338.435 42.979 25.676 -269.780 1
2021 591.034 84.897 409.250 8.100 123.284 -277.866 2
2020 175.810 -116.392 450.186 9.279 78.100 -362.763 1
2019 1.038.859 75.618 420.448 19.840 152.391 -246.371 4
2018 1.383.206 7.023 492.108 38.369 128.906 -321.989 5
2017 984.998 -120.893 587.091 99.268 152.782 -329.054 4
2016 801.770 -130.533 426.357 187.143 27.031 -208.232 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
449,2% (2024: 288,09%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,22 (2024: 0,35)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-349,2% (2024: -188,09%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-65,34% (2024: -7,52%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-75,43% (2024: -11,12%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONDMARI SRL

Reprezentantul firmei este: HILOHE MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.08.2026 TVA la încasare Da Nu ANAF
01.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 15.06.2004 Reluare a activității din 01.02.2012 ANAF
01.08.2026 Stare juridică Înregistrată Reluare a activității ANAF
01.08.2026 Data stării juridice 15.06.2004 01.02.2012 ANAF