Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

REDRA CONSTRUCT GRUP SA

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

REDRA CONSTRUCT GRUP SA (CUI 16678418) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J40/13168/2004 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 30.447 RON și o pierdere netă de 3.142 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
16678418
Nr. ORC
J40/13168/2004
EUID
ROONRC.J40/13168/2004
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vaselor 2, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
30.447 RON
2023
Rezultat net
-3.142 RON
2023
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (19) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (6)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025, fără 2022. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 14.008 — 10.810 -3.198 —
2024 — 0 14.008 — 10.810 -3.198 —
2023 30.447 -3.142 14.008 — 10.810 -3.198 —
2021 — 0 74.228 2.438.717 585.916 2.950.405 —
2020 0 0 74.228 2.438.717 585.916 2.950.405 —
2019 — 0 74.228 2.438.717 585.916 2.950.405 —
2018 — 0 74.228 2.438.717 585.916 2.950.405 —
2017 — 0 74.228 2.438.717 585.916 2.950.405 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2020)
Grad de îndatorare
129,58% (2020: 2,45%)
Datorii / Total active (total active: 10.810 RON)
Solvabilitate generală
0,77 (2020: 40,75)
Total active / Datorii (total active: 10.810 RON)
Autonomie financiară
-29,58% (2020: 97,55%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 10.810 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-29,07% (2020: 0%)
Profit net / Total active (total active: 10.810 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2020: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-10,32%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre REDRA CONSTRUCT GRUP SA

Reprezentanții firmei sunt: PSALLIDAS KONSTANTINOS (administrator), DIMITRIOS AVLONITIS (administrator), PSALLIDAS CHRISTODOULOS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023