NECULA & PARTNERS CONSULTING SRL
NECULA & PARTNERS CONSULTING SRL (CUI 16758428) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J2004014660401 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2 milioane RON, un profit net de 1,3 milioane RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri e de 4,3 ori mai mare decât în 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 16758428
- Nr. ORC
- J2004014660401
- EUID
- ROONRC.J2004014660401
- Înmatriculată
- 22 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7020 — Activități de consultanță în afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7414 Alte activități de design specializat
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.989.539 | 1.275.160 | 817.061 | 455 | 1.830.897 | 958.677 | 2 |
| 2024 | 458.777 | 33.363 | 0 | 500 | 118.016 | 118.516 | 1 |
| 2023 | 244.308 | -3.240 | 14.987 | 450 | 99.691 | 85.154 | 1 |
| 2022 | 151.608 | 91.211 | 14.834 | 2.389 | 100.839 | 88.394 | 1 |
| 2021 | 16.828 | -4.272 | 18.619 | 4.614 | 11.188 | -2.817 | — |
| 2020 | — | 0 | 16.534 | 7.578 | 10.411 | 1.455 | — |
| 2019 | — | 0 | 16.534 | 7.578 | 10.411 | 1.455 | — |
| 2018 | — | 0 | 16.534 | 7.578 | 10.411 | 1.455 | — |
| 2017 | — | 0 | 16.534 | 7.578 | 10.411 | 1.455 | — |
| 2016 | 0 | 0 | 16.534 | 7.578 | 10.411 | 1.455 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre NECULA & PARTNERS CONSULTING SRL
Reprezentantul firmei este: VOICU MONICA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 24.07.2026 | Cod CAEN principal | 8211 | 7020 | ANAF |
| 24.07.2026 | Număr de înmatriculare | J40/14660/2004 | J2004014660401 | ANAF |