Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EUROHALE CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

EUROHALE CONSTRUCT SRL (CUI 16916382) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J40/17995/2004 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (cod CAEN 1623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 54.006 RON, o pierdere netă de 108.458 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 21,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
16916382
Nr. ORC
J40/17995/2004
EUID
ROONRC.J40/17995/2004
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. MILETIN 1, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
54.006 RON
2025▲ 21,6%
Rezultat net
-108.458 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Secțiunea C · Diviziunea 16 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (32) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 11 diviziuni
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (3)
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (3)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2561 Tratarea și acoperirea metalelor
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (8)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (8)
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 54.006 -108.458 252.274 10.206 298.471 56.403 1
2024 44.414 -51.429 256.465 10.206 411.119 164.860 1
2023 104.943 25.705 285.169 290.844 515.871 521.546 1
2022 316.076 11.667 348.931 290.844 553.928 495.841 1
2021 42.227 32.869 331.760 396.822 419.112 484.174 1
2020 23.826 7.120 327.233 396.822 381.717 451.306 1
2019 95.777 4.200 327.082 409.233 362.035 444.186 1
2018 1.491.025 753 644.011 409.233 674.764 439.986 11
2017 2.029.949 13.094 889.733 510.708 921.738 542.713 19
2016 1.204.617 4.626 774.152 726.554 745.828 545.408 20

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
81,73% (2024: 60,87%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,22 (2024: 1,64)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
18,27% (2024: 39,13%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-35,14% (2024: -12,21%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-192,29% (2024: -31,2%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-200,83% (2024: -115,79%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EUROHALE CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: JOSANU MARIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025