Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CLUBUL VINULUI SA

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

CLUBUL VINULUI SA (CUI 16938240) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J40/18399/2004 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 132.570 RON, un profit net de 913 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 23,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
16938240
Nr. ORC
J40/18399/2004
EUID
ROONRC.J40/18399/2004
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Dorobanţi 239, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
132.570 RON
2025▼ 23,1%
Rezultat net
913 RON
2025▼ 97,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8291 Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 132.570 913 177.703 1.210.421 873.842 1.906.560 1
2024 172.343 39.980 73.659 1.261.226 718.080 1.905.647 1
2023 187.289 55.590 1.757 1.312.031 555.394 1.865.668 1
2022 142.696 11.362 1.796 1.362.836 449.037 1.810.077 1
2021 142.696 11.790 1.795 1.413.641 386.870 1.798.716 1
2020 142.696 7.293 1.796 1.464.446 324.274 1.786.924 1
2019 115.544 -14.940 1.797 1.468.112 313.317 1.779.632 1
2018 104.712 -909 1.797 867.178 929.191 1.794.572 1
2017 104.712 20.891 1.408 899.186 897.702 1.795.480 1
2016 104.712 12.698 684 931.194 844.079 1.774.589 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,53% (2024: 3,72%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
11,73 (2024: 26,87)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
91,47% (2024: 96,28%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,04% (2024: 2,02%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,05% (2024: 2,1%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,69% (2024: 23,2%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CLUBUL VINULUI SA

Reprezentanții firmei sunt: GABRIEL BALTES (administrator), ZUCA MARILENA-ROXANA (reprezentant al persoanei juridice).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025