Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DALY FAST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

DALY FAST SRL (CUI 17138157) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J12/138/2005 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Transporturi rutiere de mărfuri (cod CAEN 4941). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 700 RON, o pierdere netă de 46.354 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 99,8% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
17138157
Nr. ORC
J12/138/2005
EUID
ROONRC.J12/138/2005
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Fabricii de Zahăr 4, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
700 RON
2017▼ 99,8%
Rezultat net
-46.354 RON
2017
Angajați
1
2017▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2017
4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.1, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 5153 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și de construcții
  • 5154 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 51 · Comerț cu ridicata și servicii de intermediere în comerțul cu ridicata (cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete) (2)
  • 5153 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și de construcții
  • 5154 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 52 · Comerț cu amănuntul (cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete); reparea bunurilor personale și gospodărești (1)
  • 5262 Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe
Diviziunea 60 · Transporturi terestre; transporturi prin conducte (1)
  • 6024 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 761.486 0 87.412 -674.074 —
2023 — 0 761.486 0 87.412 -674.074 —
2022 — 0 761.486 0 87.412 -674.074 —
2021 — 0 761.486 0 87.412 -674.074 —
2020 — -214 761.486 0 87.412 -674.074 —
2019 — 0 749.854 1.243 87.412 -661.199 —
2018 — 0 749.854 1.243 87.412 -661.199 —
2017 700 -46.354 749.854 1.243 87.412 -661.199 1
2016 321.292 -112.507 815.221 1.757 198.618 -614.846 2

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
845,81% (2016: 406,85%)
Datorii / Total active (total active: 88.655 RON)
Solvabilitate generală
0,12 (2016: 0,25)
Total active / Datorii (total active: 88.655 RON)
Autonomie financiară
-745,81% (2016: -306,85%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 88.655 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-52,29% (2016: -56,15%)
Profit net / Total active (total active: 88.655 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2016: -35,02%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2016-2017
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DALY FAST SRL

Reprezentantul firmei este: POP FLORIN CONSTANTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017