ITALCONSTRUCT COMPANY SRL
ITALCONSTRUCT COMPANY SRL (CUI 17141411) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J2005001051402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100).
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 17141411
- Nr. ORC
- J2005001051402
- EUID
- ROONRC.J2005001051402
- Înmatriculată
- 21 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 152.765 | 19.500 | 131 | -133.134 | — |
| 2024 | — | 0 | 152.765 | 19.500 | 131 | -133.134 | — |
| 2023 | — | -3.855 | 152.765 | 19.500 | 131 | -133.134 | — |
| 2022 | — | 0 | 148.910 | 19.500 | 131 | -129.279 | — |
| 2021 | — | 0 | 148.910 | 19.500 | 131 | -129.279 | — |
| 2020 | — | 0 | 148.910 | 19.500 | 131 | -129.279 | — |
| 2019 | — | 0 | 148.910 | 19.500 | 131 | -129.279 | — |
| 2018 | — | 0 | 148.910 | 19.500 | 131 | -129.279 | — |
| 2017 | — | -61 | 148.910 | 19.500 | 131 | -129.279 | — |
| 2016 | — | -149 | 148.848 | 19.500 | 131 | -129.217 | — |
Despre ITALCONSTRUCT COMPANY SRL
Reprezentantul firmei este: PRATI LORENZO (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 14.09.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 14.09.2026 | Data reactivării | — | 13.08.2026 | ANAF |
| 07.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Suspendată din 15.07.2023 | Reluare a activității din 01.05.2026 | ANAF |
| 07.08.2026 | Stare juridică | Suspendată | Reluare a activității | ANAF |
| 07.08.2026 | Data stării juridice | 15.07.2023 | 01.05.2026 | ANAF |