ULISE SRL
ULISE SRL (CUI 17361239) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J12/976/2005 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (cod CAEN 4642). În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 72.344 RON, un profit net de 43.578 RON și un număr mediu de 1 salariat.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 17361239
- Nr. ORC
- J12/976/2005
- EUID
- ROONRC.J12/976/2005
- Înmatriculată
- 21 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
- 9604 Activități de întreținere corporală
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 5115 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.1)
- 5116 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții, încălțăminte și articole (CAEN Rev.1)
- 5117 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.1)
- 5119 Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.1)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 5.721 | — | 39.788 | 34.067 | — |
| 2024 | — | -5.703 | 5.720 | — | 39.788 | 34.068 | — |
| 2023 | — | 0 | 18.184 | — | 57.955 | 39.771 | — |
| 2022 | — | 0 | 18.184 | — | 57.955 | 39.771 | — |
| 2021 | — | 0 | 18.184 | — | 57.955 | 39.771 | — |
| 2020 | — | 0 | 27.787 | — | 67.558 | 39.771 | — |
| 2019 | — | 0 | 27.787 | — | 67.558 | 39.771 | — |
| 2018 | 72.344 | 43.578 | 27.787 | — | 67.558 | 39.771 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 20.166 | — | 16.259 | -3.907 | — |
| 2016 | — | 0 | 20.166 | — | 16.259 | -3.907 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2018 (vs 2017)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre ULISE SRL
Reprezentantul firmei este: REBRIŞOREANU VLAD MARCEL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .