Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SO.GE. CONFECTII SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

SO.GE. CONFECTII SRL (CUI 17376914) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J2005005250407 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (cod CAEN 6811). În 2024, firma a raportat o pierdere netă de 17.828 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
17376914
Nr. ORC
J2005005250407
EUID
ROONRC.J2005005250407
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gramont 34, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
0 RON
2024
Rezultat net
-17.828 RON
2024
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)

În bilanțul pe 2024, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (6811), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (2)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -11.317 2.842.887 2.627.500 26.290 -189.097 —
2024 0 -17.828 2.831.570 2.627.500 26.290 -177.780 0
2023 — -2.449 2.811.905 2.627.500 24.453 -159.952 —
2022 — -2.047 2.812.229 2.627.500 27.226 -157.503 —
2021 7.459 -27.660 2.809.511 2.627.500 26.555 -155.456 —
2020 7.140 -32.372 2.806.195 2.627.500 51.924 -126.771 —
2019 7.140 -30.474 2.804.695 2.627.500 82.796 -94.399 —
2018 6.732 -35.148 2.804.366 2.627.500 112.941 -63.925 —
2017 6.732 -31.432 2.805.291 2.627.500 149.015 -28.776 —
2016 6.732 2.462 4.948.970 2.627.500 2.324.125 2.655 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2021)
Grad de îndatorare
106,7% (2021: 105,86%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,94 (2021: 0,94)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-6,7% (2021: -5,86%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,67% (2021: -1,04%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2021: -370,83%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SO.GE. CONFECTII SRL

Reprezentantul firmei este: ZANELLATO GIANLUCA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
08.09.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
08.09.2026 Data reactivării — 21.08.2026 ANAF
02.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 22.12.2021 Transfer (sosire) din 29.04.2026 ANAF
02.08.2026 Data stării juridice 22.12.2021 29.04.2026 ANAF
02.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF