Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FERMA STEJARUL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

FERMA STEJARUL SRL (CUI 17401244) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J40/11932/2013 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (cod CAEN 6811). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 39.070 RON și un profit net de 26.206 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 150,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
17401244
Nr. ORC
J40/11932/2013
EUID
ROONRC.J40/11932/2013
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str BREZOIANU 26-32, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
39.070 RON
2025▲ 150,0%
Rezultat net
26.206 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 39.070 26.206 1.141.126 1.971.500 43.954 874.328 0
2024 15.628 -5.753 1.134.423 1.971.500 11.045 848.122 0
2023 15.628 -38.101 1.118.297 1.971.500 672 853.875 1
2022 15.628 7.980 1.090.720 1.971.500 11.197 891.977 0
2021 15.628 8.615 1.101.804 5.115.900 14.301 4.028.397 0
2020 15.628 4.104 1.112.103 5.115.900 15.985 4.019.782 0
2019 13.675 5.959 1.110.368 5.115.900 10.146 4.015.678 —
2018 13.675 866 1.107.522 5.115.900 1.342 4.009.720 —
2017 13.675 166.758 1.117.625 5.115.900 10.579 4.008.854 —
2016 13.674 9.517 1.135.805 1.785.347 21.910 671.521 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
56,62% (2024: 57,22%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,77 (2024: 1,75)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
43,38% (2024: 42,78%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,3% (2024: -0,29%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
3% (2024: -0,68%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
67,07% (2024: -36,81%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FERMA STEJARUL SRL

Reprezentantul firmei este: CLASEN CRISTOPHE FRANCOIS DOMINIQUE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
09.10.2026 Cod CAEN principal 6810 6811 ANAF