REMAFIS COM SRL
REMAFIS COM SRL (CUI 17414643) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J22/2208/2016 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 19.239 RON.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 17414643
- Nr. ORC
- J22/2208/2016
- EUID
- ROONRC.J22/2208/2016
- Înmatriculată
- 21 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4712 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -19.239 | 183.664 | 1.478 | 37.400 | -144.786 | 0 |
| 2024 | 0 | -18.356 | 182.165 | 20.722 | 37.400 | -124.043 | 0 |
| 2023 | 0 | -35.357 | 179.784 | 73.697 | 400 | -105.687 | 0 |
| 2022 | 0 | -35.357 | 179.784 | 109.055 | 400 | -70.329 | 0 |
| 2021 | 0 | -33.879 | 179.784 | 144.412 | 400 | -34.972 | 0 |
| 2020 | — | -1.493 | 179.784 | 178.291 | 400 | -1.093 | — |
| 2019 | — | 0 | 179.784 | 179.784 | 400 | 400 | — |
| 2017 | 0 | 0 | 23.881 | — | 332 | -23.549 | — |
| 2016 | 0 | 0 | 23.881 | — | 332 | -23.549 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Pierderi consecutive 2024-2025
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre REMAFIS COM SRL
Reprezentanții firmei sunt: CHIRIAC ANDREEA MARCELA (administrator), ANTON LIA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | Cod CAEN principal | 4789 | 4712 | ANAF |
| 31.08.2026 | Plătitoare de TVA | Da | Nu | ANAF |