Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SURE ADVERTISING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

SURE ADVERTISING SRL (CUI 17514570) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J2005007565408 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 8 milioane RON, un profit net de 2,9 milioane RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 87,0% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
17514570
Nr. ORC
J2005007565408
EUID
ROONRC.J2005007565408
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Bucureşti-Târgovişte 22B, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
8.001.276 RON
2024▲ 87,0%
Rezultat net
2.944.242 RON
2024▲ 396,1%
Angajați
2
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
7312 Servicii de reprezentare media

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7311 — Activități ale agențiilor de publicitate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (2)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7312 Servicii de reprezentare media

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2019–2022) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 8.001.276 2.944.242 4.071.121 322.209 6.850.593 3.101.826 2
2023 4.279.001 593.467 1.693.515 290.064 2.278.365 875.316 2
2022 3.286.625 682.769 1.233.471 258.557 1.692.406 717.496 2
2021 4.077.337 1.190.457 835.247 14.333 2.038.800 1.217.893 2
2020 1.504.747 400.633 518.051 4.097 957.497 443.584 1
2019 1.338.272 390.734 1.182.252 4.931 1.629.015 451.694 1
2017 — 0 1.092 — 62.042 60.950 —
2016 — 0 1.092 — 62.042 60.950 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
56,76% (2023: 65,94%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,76 (2023: 1,52)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
43,24% (2023: 34,08%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
41,05% (2023: 23,11%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
94,92% (2023: 67,8%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
36,8% (2023: 13,87%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SURE ADVERTISING SRL

Reprezentantul firmei este: ŢIPLEA MARIUS LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024