Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PROCA SERVICE METALLI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

PROCA SERVICE METALLI S.R.L. (CUI 17585252) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J2005000957237 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 41.068 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
17585252
Nr. ORC
J2005000957237
EUID
ROONRC.J2005000957237
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Mărăşeşti 22A, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
—
2025
Rezultat net
-41.068 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (21) · 8 diviziuni
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (1)
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (11)
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4682 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -41.068 39.409 — 3.424 -35.985 1
2024 — 0 177.752 180.747 2.088 5.083 —
2023 — -1.023 177.752 180.747 2.088 5.083 —
2022 0 -1.376 177.069 180.747 2.428 6.106 0
2021 — -106.035 175.521 180.747 2.256 7.482 —
2020 — -600 174.921 180.747 107.691 113.517 —
2019 — -7.815 174.346 180.747 107.716 114.117 —
2018 — 0 166.546 180.747 107.731 121.932 —
2017 — 0 166.546 180.747 107.731 121.932 —
2016 — -256 166.546 180.747 107.731 121.932 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
1.150,96% (2022: 96,67%)
Datorii / Total active (total active: 3.424 RON)
Solvabilitate generală
0,09 (2022: 1,03)
Total active / Datorii (total active: 3.424 RON)
Autonomie financiară
-1.050,96% (2022: 3,33%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.424 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-1.199,42% (2022: -0,75%)
Profit net / Total active (total active: 3.424 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2022: -22,54%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PROCA SERVICE METALLI S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ZAHARIA IRINA-OLGA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025