Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FARMATIN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

FARMATIN SRL (CUI 17668358) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J12/2113/2005 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (cod CAEN 4646). În 2020, firma a raportat o pierdere netă de 941 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
17668358
Nr. ORC
J12/2113/2005
EUID
ROONRC.J12/2113/2005
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pădurii 5, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
0 RON
2020
Rezultat net
-941 RON
2020
Angajați
0
2020

Activitate

CAEN principal
4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (3)
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 106.352 13.530 2.932 -89.890 —
2024 — 3.435 106.358 13.530 2.938 -89.890 —
2023 — 0 109.793 13.530 2.938 -93.325 —
2022 — 0 109.793 13.530 2.938 -93.325 —
2021 — 0 117.143 13.530 10.288 -93.325 —
2020 0 -941 117.143 13.530 10.288 -93.325 0
2019 — -55.965 507.264 14.796 11.321 -481.147 —
2018 — -27.643 492.538 1.755 65.601 -425.182 —
2017 — -16.227 483.651 13.477 72.636 -397.538 1
2016 1.260 -152.152 475.408 21.268 72.828 -381.312 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2017)
Grad de îndatorare
491,83% (2017: 561,65%)
Datorii / Total active (total active: 23.818 RON)
Solvabilitate generală
0,2 (2017: 0,18)
Total active / Datorii (total active: 23.818 RON)
Autonomie financiară
-391,83% (2017: -461,65%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.818 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-3,95% (2017: -18,84%)
Profit net / Total active (total active: 23.818 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FARMATIN SRL

Reprezentantul firmei este: MIHALTE VALENTINA DAIANA MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020