Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TAMY LUX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

TAMY LUX SRL (CUI 17861633) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J35/2646/2005 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități generale de curățenie a clădirilor (cod CAEN 8121). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 36.000 RON și o pierdere netă de 74.275 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 38,5% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
17861633
Nr. ORC
J35/2646/2005
EUID
ROONRC.J35/2646/2005
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Crizantemelor 39, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
36.000 RON
2024▲ 38,5% față de 2022
Rezultat net
-74.275 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7470 Activități de întreținere și curațare a cladirilor (CAEN Rev.1)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 36.000 -74.275 73.875 — — -73.875 —
2023 — 0 52.675 — 73.937 21.262 —
2022 26.000 20.862 52.675 — 73.937 21.262 1
2021 54.800 51.180 8.304 1.562 965.415 958.934 1
2020 59.940 51.164 15.626 1.562 921.557 907.754 1
2019 75.760 67.360 9.920 1.562 864.688 856.591 —
2018 93.550 65.886 14.231 1.562 801.638 789.230 1
2017 89.720 56.789 10.278 1.562 731.799 723.344 1
2016 87.570 61.256 7.431 1.562 672.163 666.555 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2022)
Status critic ONRC · Insolvență — insolvență
Grad de îndatorare
— (2022: 71,24%)
Datorii / Total active (total active: 0 RON)
Solvabilitate generală
0 (2022: 1,4)
Total active / Datorii (total active: 0 RON)
Autonomie financiară
— (2022: 28,76%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 0 RON)
Rentabilitate active (ROA)
— (2022: 28,22%)
Profit net / Total active (total active: 0 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2022: 98,12%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-206,32% (2022: 80,24%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TAMY LUX SRL

Reprezentantul firmei este: AXENTE MIHAI (lichidator judiciar provizoriu).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024