CONSTRUCŢII PREDA & ANDREU SRL
CONSTRUCŢII PREDA & ANDREU SRL (CUI 17915440) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J03/1601/2005 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2016, firma a raportat o cifră de afaceri de 27.663 RON, un profit net de 13.344 RON și un număr mediu de 1 salariat.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 17915440
- Nr. ORC
- J03/1601/2005
- EUID
- ROONRC.J03/1601/2005
- Înmatriculată
- 21 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2016).
Activitate
În bilanțul pe 2016, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 22.844 | — | 1.751 | -21.093 | — |
| 2024 | — | -5.458 | 22.844 | — | 1.751 | -21.093 | — |
| 2023 | — | 3.800 | 70.027 | — | 54.392 | -15.635 | — |
| 2022 | — | -2.479 | 871.861 | 837.657 | 14.769 | -19.435 | — |
| 2021 | — | -200 | 871.861 | 839.936 | 14.969 | -16.956 | — |
| 2020 | — | -200 | 871.988 | 839.936 | 15.296 | -16.756 | — |
| 2019 | — | -200 | 871.988 | 839.936 | 15.496 | -16.556 | — |
| 2018 | — | -150 | 871.988 | 839.936 | 15.696 | -16.356 | — |
| 2017 | — | -1.129 | 871.988 | 839.936 | 15.846 | -16.206 | — |
| 2016 | 27.663 | 13.344 | 871.988 | 839.936 | 16.975 | -15.077 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2016- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2016). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre CONSTRUCŢII PREDA & ANDREU SRL
Reprezentantul firmei este: BADEA VASILICA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .