Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MEDI SERV 2 SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

MEDI SERV 2 SRL (CUI 17945777) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J31/650/2005 și are sediul în Zalau, județul Sălaj. Activitatea principală: Activități ale centrelor de îngrijire medicală (cod CAEN 8710). În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.536 RON și un profit net de 273 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 67,0% față de 2017.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
17945777
Nr. ORC
J31/650/2005
EUID
ROONRC.J31/650/2005
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sfânta Vineri 10/A, Mun. Zalău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).

Cifra de afaceri
9.536 RON
2018▼ 67,0%
Rezultat net
273 RON
2018▼ 97,8%
Angajați
—
2018

Activitate

CAEN principal
8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală
Secțiunea R · Diviziunea 87 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2018
8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
  • 8790 Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
Diviziunea 87 · Servicii combinate de îngrijire medicală și asistență socială, cu cazare (2)
  • 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
  • 8790 Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
Diviziunea 88 · Activități de asistență socială, fără cazare (2)
  • 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii
  • 8899 Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 252.440 12.551 120.454 -119.435 —
2024 — 0 252.440 12.551 120.454 -119.435 —
2023 — 0 252.440 12.551 120.454 -119.435 —
2022 — 0 252.440 12.551 120.454 -119.435 —
2021 — 0 252.440 12.551 120.454 -119.435 —
2020 — -252 252.440 12.551 120.454 -119.435 —
2019 — -4.970 252.290 12.551 120.556 -119.183 —
2018 9.536 273 251.890 17.118 120.559 -114.213 —
2017 28.856 12.328 256.531 22.486 119.560 -114.485 —
2016 31.135 57.786 284.240 30.259 127.168 -126.813 —

Indicatori financiari

bilanț 2018 (vs 2017)
Grad de îndatorare
182,96% (2017: 180,6%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,55 (2017: 0,55)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-82,96% (2017: -80,6%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,2% (2017: 8,68%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
2,86% (2017: 42,72%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MEDI SERV 2 SRL

Reprezentantul firmei este: HALLER OTTO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2018