Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INSTAL STING SERV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

INSTAL STING SERV SRL (CUI 18066032) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J2005017816408 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de testări și analize tehnice (cod CAEN 7120). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 952.339 RON, un profit net de 83.510 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 21,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
18066032
Nr. ORC
J2005017816408
EUID
ROONRC.J2005017816408
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Int. Reconstrucţiei 1, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
952.339 RON
2025▼ 21,1%
Rezultat net
83.510 RON
2025▼ 60,4%
Angajați
4
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7120 Activități de testări și analize tehnice
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7120 Activități de testări și analize tehnice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · 11 diviziuni
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn
  • 2552 Tratamente termice ale metalelor
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2552 Tratamente termice ale metalelor
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (2)
  • 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
Diviziunea 84 · Administrație publică și apărare; asigurări sociale din sistemul public (1)
  • 8425 Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 952.339 83.510 467.904 209.403 286.237 27.736 4
2024 1.207.684 210.852 560.087 271.881 315.942 27.736 4
2023 1.350.382 387.862 516.146 30.820 513.062 27.736 4
2022 1.259.920 332.922 75.411 48.728 387.341 360.658 4
2021 1.319.518 378.876 503.382 82.528 448.590 27.736 3
2020 758.148 243.847 302.106 48.049 281.793 27.736 2
2019 670.849 82.748 197.346 78.073 147.009 27.736 2
2018 883.781 297.250 396.421 145.906 328.251 77.736 3
2017 764.908 272.288 352.396 65.463 364.669 77.736 3
2016 796.211 255.364 384.132 94.721 367.147 77.736 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
94,4% (2024: 95,28%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,06 (2024: 1,05)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
5,6% (2024: 4,72%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
16,85% (2024: 35,87%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
301,09% (2024: 760,21%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,77% (2024: 17,46%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INSTAL STING SERV SRL

Reprezentantul firmei este: GOŞOIU GABRIEL DRAGOŞ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025