Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SAMRACING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

SAMRACING SRL (CUI 18109303) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J30/1214/2005 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Construcții hidrotehnice (cod CAEN 4291).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18109303
Nr. ORC
J30/1214/2005
EUID
ROONRC.J30/1214/2005
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gabriel Georgescu 32, Mun. Satu Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4291 Construcții hidrotehnice
Secțiunea F · Diviziunea 42 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4291 Construcții hidrotehnice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 0220 Exploatarea forestieră
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (1)
  • 0220 Exploatarea forestieră
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (2)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 2.041.630 — 15.692 -2.025.938 —
2024 0 0 2.041.630 — 15.692 -2.025.938 —
2023 0 -20.464 2.041.630 — 15.692 -2.025.938 —
2022 0 -1.800.195 2.041.630 — 36.156 -2.005.474 —
2021 0 -229.983 2.169.965 435.992 1.528.693 -205.280 —
2020 0 -25.996 2.341.788 702.794 1.506.064 -132.930 —
2019 993 -166 2.341.788 743.294 1.491.560 -106.934 —
2018 592 -29.462 2.340.628 743.294 1.490.567 -106.767 —
2017 0 -174 2.340.628 743.294 1.498.980 -98.354 —
2016 0 -147 2.340.454 743.294 1.498.980 -98.180 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Mențiune istorică ONRC · Încheiată — faliment (nedatată) ANAF raportează firma ca activă — starea curentă ANAF prevalează.
Grad de îndatorare
13.010,64% (2024: 13.010,64%)
Datorii / Total active (total active: 15.692 RON)
Solvabilitate generală
0,01 (2024: 0,01)
Total active / Datorii (total active: 15.692 RON)
Autonomie financiară
-12.910,64% (2024: -12.910,64%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 15.692 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 15.692 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SAMRACING SRL

Reprezentanții firmei sunt: GOIA GHEORGHE NICOLAE (administrator), C.I.I. DARABAN IONEL (lichidator judiciar).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025