Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TOATE PÂNZELE SUS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

TOATE PÂNZELE SUS SRL (CUI 18129297) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J13/3617/2005 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Producția de energie electrică din resurse neregenerabile (cod CAEN 3511). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 25.100 RON și un profit net de 1.479 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 68,3% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18129297
Nr. ORC
J13/3617/2005
EUID
ROONRC.J13/3617/2005
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Prl. Ion Roată 2B, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
25.100 RON
2024▼ 68,3% față de 2021
Rezultat net
1.479 RON
2024▼ 97,6% față de 2021
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
Secțiunea D · Diviziunea 35 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -26.501 118.587 55.614 -224 -63.197 —
2024 25.100 1.479 103.924 60.180 2.750 -36.547 0
2023 — -19.260 127.087 65.156 23.906 -38.025 —
2022 — -15.639 110.097 70.131 21.201 -18.765 —
2021 79.200 61.862 88.971 57.606 28.239 -3.126 —
2020 — -22.324 86.805 — 79 -86.726 —
2019 — -12.458 64.475 — 73 -64.402 —
2018 — -480 63.875 8.018 2.182 -51.994 0
2017 — -563 63.875 8.018 2.663 -51.513 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2021)
Grad de îndatorare
165,14% (2021: 103,64%)
Datorii / Total active (total active: 62.930 RON)
Solvabilitate generală
0,61 (2021: 0,96)
Total active / Datorii (total active: 62.930 RON)
Autonomie financiară
-58,08% (2021: -3,64%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 62.930 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,35% (2021: 72,06%)
Profit net / Total active (total active: 62.930 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,89% (2021: 78,11%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TOATE PÂNZELE SUS SRL

Reprezentantul firmei este: MUNTEANU VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024