Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RIVATLAS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

RIVATLAS SRL (CUI 18200842) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J2016007693402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (cod CAEN 9623).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18200842
Nr. ORC
J2016007693402
EUID
ROONRC.J2016007693402
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Popa Tatu 80, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (9623), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (2)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5611 Restaurante

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.2)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
  • 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN Rev.2)
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2018, 2021–2025) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 2.263.187 1.802.491 440.253 -20.443 0
2024 0 0 2.263.187 1.802.491 440.253 -20.443 0
2023 0 0 2.263.187 1.802.491 440.253 -20.443 0
2022 462.057 -75.204 2.263.187 1.802.491 440.253 -20.443 0
2021 473.558 52.996 2.256.114 1.789.850 521.025 54.761 5
2020 0 -28.235 2.133.755 1.750.397 385.123 1.765 0
2019 0 -3.965 2.334.152 1.723.085 298.185 -312.882 0
2018 — -12.503 2.351.810 1.723.085 319.808 -308.917 0
2017 82.252 -30.791 2.432.773 1.723.085 413.274 -296.414 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
100,91% (2024: 100,91%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,99 (2024: 0,99)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-0,91% (2024: -0,91%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 0%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RIVATLAS SRL

Reprezentantul firmei este: BERBECEL MĂDĂLINA IRINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025