GENERAL SERVICE.RO SRL
GENERAL SERVICE.RO SRL (CUI 18228754) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J2023003422406 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (cod CAEN 6811). În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 37.701 RON și un profit net de 7.547 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 28,6% față de 2017.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 18228754
- Nr. ORC
- J2023003422406
- EUID
- ROONRC.J2023003422406
- Înmatriculată
- 20 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6811 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2019, 2020, 2021 și 2022. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -37.023 | 895.230 | 568.180 | 54.017 | -273.033 | — |
| 2024 | — | 56.183 | 846.135 | 568.180 | 41.945 | -236.010 | — |
| 2023 | — | 9.252 | 1.596.290 | 884.955 | 419.142 | -292.193 | — |
| 2018 | 37.701 | 7.547 | 1.472.895 | 1.083.766 | 102.177 | -286.943 | — |
| 2017 | 29.308 | 4.986 | 1.513.040 | 1.102.278 | 116.272 | -294.490 | — |
| 2016 | 16.414 | -8.718 | 1.511.306 | 1.120.791 | 91.039 | -299.476 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2018 (vs 2017)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre GENERAL SERVICE.RO SRL
Reprezentanții firmei sunt: RIVA EUGENIO ANDREA (administrator), RIVA EUGENIO ANDREA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Cod CAEN principal | 6810 | 6811 | ANAF |
| 01.08.2026 | Număr de înmatriculare | J40/3422/2023 | J2023003422406 | ANAF |