Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

WEST MASTER CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

WEST MASTER CONSTRUCT SRL (CUI 18289050) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006000506407 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 1.405 RON.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
18289050
Nr. ORC
J2006000506407
EUID
ROONRC.J2006000506407
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Părăluţelor 3C, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
-1.405 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (23) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (6)
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
  • 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 -1.405 3.457.205 24.880 4.146.653 714.328 —
2024 0 -1.258 3.457.212 24.880 4.148.065 715.733 —
2023 0 -1.655 3.457.212 24.880 4.149.323 716.991 0
2022 — -1.214 3.457.212 24.880 4.150.978 718.646 —
2021 — -2.097 3.457.212 24.880 4.152.192 719.860 —
2020 — -1.892 3.457.205 24.880 4.154.282 721.957 —
2019 — -2.010 3.520.354 25.440 4.218.763 723.849 —
2018 4.000 348.797 3.520.344 25.440 4.220.763 725.859 —
2017 12.125 6.423 3.868.306 40.560 4.204.808 377.062 —
2016 10.000 246 3.915.053 40.560 4.245.132 370.639 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
82,88% (2024: 82,85%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,21 (2024: 1,21)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
17,12% (2024: 17,15%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,03% (2024: -0,03%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-0,2% (2024: -0,18%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre WEST MASTER CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: VASILE VALERICĂ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
02.09.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF