Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

R & M EXPRESIV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

R & M EXPRESIV SRL (CUI 18317363) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006001110409 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 239.020 RON, un profit net de 241 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 4,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18317363
Nr. ORC
J2006001110409
EUID
ROONRC.J2006001110409
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Int. Reconstrucţiei 1, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
239.020 RON
2025▼ 4,3%
Rezultat net
241 RON
2025▼ 98,7%
Angajați
4
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 239.020 241 18.112 — 25.184 7.072 4
2024 249.670 17.879 17.175 — 24.005 6.830 4
2023 234.830 -11.612 19.814 — 8.766 -11.048 4
2022 229.265 7.984 11.793 — 12.357 564 4
2021 206.895 382 10.771 — 3.351 -7.420 4
2020 146.570 -8.332 11.042 — 3.240 -7.802 4
2019 215.930 1.060.860 11.389 — 11.920 531 4
2018 178.688 -11.362 1.064.081 — 3.751 -1.060.330 5
2017 112.026 -59.261 1.057.334 — 8.366 -1.048.968 5
2016 44.706 -98.855 996.764 — 7.058 -989.706 4

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
71,92% (2024: 71,55%)
Datorii / Total active (total active: 25.184 RON)
Solvabilitate generală
1,39 (2024: 1,4)
Total active / Datorii (total active: 25.184 RON)
Autonomie financiară
28,08% (2024: 28,45%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 25.184 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,96% (2024: 74,48%)
Profit net / Total active (total active: 25.184 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
3,41% (2024: 261,77%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,1% (2024: 7,16%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre R & M EXPRESIV SRL

Reprezentantul firmei este: MISTODIE MARIAN LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
07.08.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF