Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PROJECT SPORT EUROPE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

PROJECT SPORT EUROPE SRL (CUI 18361270) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2009001226174 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Comerț cu ridicata nespecializat (cod CAEN 4690). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.600 RON, o pierdere netă de 256.724 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 90,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
18361270
Nr. ORC
J2009001226174
EUID
ROONRC.J2009001226174
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. George Coşbuc 188, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.600 RON
2025▼ 90,3%
Rezultat net
-256.724 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4690 Comerț cu ridicata nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.600 -256.724 1.206.771 353.133 825.530 12.283 1
2024 16.424 21.011 1.168.191 353.133 1.043.674 269.007 1
2023 24.877 10.008 1.168.237 353.133 1.022.709 247.996 1
2022 49.474 39.308 1.189.084 353.133 1.033.547 237.987 1
2021 51.816 18.137 1.192.204 353.133 997.359 198.679 1
2020 78.819 -31.097 1.194.902 353.133 981.921 180.543 1
2019 926 -3.317 1.167.757 353.133 985.872 211.639 1
2018 — 0 1.240.601 353.133 1.062.534 215.457 —
2017 — 0 1.240.601 353.133 1.062.534 215.457 —
2016 205.069 -19.985 1.240.601 353.133 1.062.534 215.457 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Mențiune istorică ONRC · Încheiată — radiată (nedatată) ANAF raportează firma ca activă — starea curentă ANAF prevalează.
Grad de îndatorare
102,38% (2024: 83,63%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,98 (2024: 1,2)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
1,04% (2024: 19,26%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-21,78% (2024: 1,5%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-2.090,08% (2024: 7,81%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-16.045,25% (2024: 127,93%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PROJECT SPORT EUROPE SRL

Reprezentanții firmei sunt: DE SANTIS RENATO (administrator), PISAPIA MARIO PASQUALINO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025