Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MCM SHOW SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

MCM SHOW SRL (CUI 18384230) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J12/519/2006 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9002, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 363.724 RON, un profit net de 119.153 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 20,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
18384230
Nr. ORC
J12/519/2006
EUID
ROONRC.J12/519/2006
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion Ionescu de la Brad 13, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
363.724 RON
2025▼ 20,2%
Rezultat net
119.153 RON
2025▼ 51,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Secțiunea R · Diviziunea 90 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2 · 10 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (3)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune
Diviziunea 61 · Telecomunicații (3)
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
  • 6120 Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
  • 6190 Alte activități de telecomunicații
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (3)
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9003 Activități de creație artistică
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 363.724 119.153 152.660 168.092 132.521 147.953 1
2024 455.864 243.256 188.903 84.006 348.363 243.466 1
2023 422.931 241.880 115.909 62.639 296.188 242.918 1
2022 422.919 322.733 7.390 10.696 319.637 322.943 1
2021 195.757 164.664 3.803 8.708 497.161 502.066 —
2020 85.884 72.484 949 10.891 327.460 337.402 —
2019 201.902 179.098 2.186 13.073 254.031 264.918 —
2018 84.011 66.204 4.104 — 89.925 85.821 —
2017 — 0 2.714 — 22.331 19.617 —
2016 — 0 2.714 — 22.331 19.617 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
50,78% (2024: 43,69%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,97 (2024: 2,29)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
49,22% (2024: 56,31%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
39,64% (2024: 56,26%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
80,53% (2024: 99,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
32,76% (2024: 53,36%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MCM SHOW SRL

Reprezentantul firmei este: TĂMAȘ MARINEL FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025