Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

AROMA PRODUCTION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

AROMA PRODUCTION SRL (CUI 18472391) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J40/4121/2006 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (cod CAEN 5911). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.500 RON și o pierdere netă de 741 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 93,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
18472391
Nr. ORC
J40/4121/2006
EUID
ROONRC.J40/4121/2006
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Cal. Giuleşti 42, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
9.500 RON
2025▼ 93,8%
Rezultat net
-741 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Secțiunea J · Diviziunea 59 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7420 Activități fotografice
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (3)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (3)
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 9.500 -741 5.000 — 3.880 -433 —
2024 154.418 59.075 13.398 1.494 67.212 55.308 1
2023 77.636 41.706 7.206 5.666 32.273 30.733 —
2022 16.500 7.495 21.942 3.707 7.262 -10.973 —
2021 9.193 -18.708 31.663 4.978 7.735 -18.467 1
2020 69.423 48.680 5.993 — 54.434 48.921 1
2019 88.044 65.786 9.302 — 55.171 45.869 —
2018 60.244 44.195 28.153 — 8.236 -19.917 —
2017 15.049 -8.795 69.184 541 4.530 -64.113 1
2016 76.168 20.706 76.810 1.839 19.654 -55.317 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
128,87% (2024: 19,5%)
Datorii / Total active (total active: 3.880 RON)
Solvabilitate generală
0,78 (2024: 5,13)
Total active / Datorii (total active: 3.880 RON)
Autonomie financiară
-11,16% (2024: 80,5%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.880 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-19,1% (2024: 85,98%)
Profit net / Total active (total active: 3.880 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 106,81%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-7,8% (2024: 38,26%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre AROMA PRODUCTION SRL

Reprezentantul firmei este: COZMA MARIUS SERBAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
20.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 13.03.2006 Transfer (sosire) din 01.10.2026 ANAF
20.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
20.10.2026 Data stării juridice 13.03.2006 01.10.2026 ANAF