Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

C&C CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

C&C CONSTRUCT SRL (CUI 18482190) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006000478168 și are sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală: Alte lucrări speciale de construcții (cod CAEN 4399). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 61.407 RON, un profit net de 5.837 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+1,3%).

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
18482190
Nr. ORC
J2006000478168
EUID
ROONRC.J2006000478168
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Burebista 3C, Mun. Craiova Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
61.407 RON
2025▲ 1,3%
Rezultat net
5.837 RON
2025▼ 48,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (21) · 8 diviziuni
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (7)
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (3)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
  • 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 61.407 5.837 184.194 269.725 169.971 163.389 1
2024 60.625 11.256 187.939 305.370 162.938 157.552 1
2023 503.193 369.688 312.704 388.602 652.125 538.274 1
2022 59.891 1.246 476.455 598.011 423.455 235.151 0
2021 76.117 11.939 456.982 632.113 406.478 239.240 1
2020 54.523 9.327 267.073 504.707 408.965 271.406 1
2019 162.211 62.494 334.978 546.288 541.849 335.550 1
2018 84.328 11.939 196.319 536.909 488.514 363.888 1
2017 78.497 10.390 169.513 591.064 460.693 351.949 1
2016 230.606 6.715 273.119 712.668 509.280 353.454 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
41,89% (2024: 40,13%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,39 (2024: 2,49)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
37,16% (2024: 33,64%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,33% (2024: 2,4%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
3,57% (2024: 7,14%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,51% (2024: 18,57%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre C&C CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: PĂUNESCU ROBERT-ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025