Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEFTA CONDIMENTE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

NEFTA CONDIMENTE S.R.L. (CUI 18586361) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J26/624/2006 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Fabricarea condimentelor și ingredientelor (cod CAEN 1084). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 983 RON și un profit net de 270 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18586361
Nr. ORC
J26/624/2006
EUID
ROONRC.J26/624/2006
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Pandurilor 94, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
983 RON
2019
Rezultat net
270 RON
2019
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -495 27.810 20.900 4.259 -251 —
2024 — -17 27.810 20.900 4.754 244 —
2023 — 0 27.810 20.900 4.771 261 —
2022 — -5 27.800 20.900 4.761 261 —
2021 — -5 27.800 20.900 4.766 266 —
2020 — -11 27.800 20.900 4.771 271 —
2019 983 270 27.800 20.900 4.782 282 —
2018 — -188 27.800 20.900 4.512 12 —
2017 — 0 0 — — 0 —
2016 — 0 0 — — 0 —

Indicatori financiari

bilanț 2019
Grad de îndatorare
108,25%
Datorii / Total active (total active: 25.682 RON)
Solvabilitate generală
0,92
Total active / Datorii (total active: 25.682 RON)
Autonomie financiară
1,1%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 25.682 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1,05%
Profit net / Total active (total active: 25.682 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEFTA CONDIMENTE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CRACIUN IOAN CIPRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019