Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EREDAS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

EREDAS SRL (CUI 18626466) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J05/916/2006 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități de consultanță pentru afaceri și management (cod CAEN 7022, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 760 RON și o pierdere netă de 16.129 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 93,1% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18626466
Nr. ORC
J05/916/2006
EUID
ROONRC.J05/916/2006
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Pţa. 1 Decembrie 18b, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
760 RON
2017▼ 93,1%
Rezultat net
-16.129 RON
2017
Angajați
0
2017

Activitate

CAEN principal
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Secțiunea M · Diviziunea 70 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2017
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2 · 6 diviziuni
  • 3319 Repararea altor echipamente
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3319 Repararea altor echipamente
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (8)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou
  • 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 24.179 — 1.759 -22.420 —
2024 — -19.768 24.179 — 1.759 -22.420 —
2023 — 0 25.469 1.836 20.981 -2.652 —
2022 — 0 25.468 1.836 20.980 -2.652 —
2021 — 0 25.469 1.836 20.981 -2.652 —
2020 — 0 25.101 1.836 20.613 -2.652 —
2019 — -1.593 25.101 1.836 20.613 -2.652 —
2018 — -3.755 24.319 2.460 20.800 -1.059 —
2017 760 -16.129 20.667 3.155 20.207 2.695 0
2016 10.986 -14.203 18.573 11.160 26.237 18.824 1

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
88,46% (2016: 49,66%)
Datorii / Total active (total active: 23.362 RON)
Solvabilitate generală
1,13 (2016: 2,01)
Total active / Datorii (total active: 23.362 RON)
Autonomie financiară
11,54% (2016: 50,34%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.362 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-69,04% (2016: -37,98%)
Profit net / Total active (total active: 23.362 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-598,48% (2016: -75,45%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2016: -129,28%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2016-2017

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EREDAS SRL

Reprezentantul firmei este: SUSA ERZSIKE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017