Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRUX CAM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

TRUX CAM SRL (CUI 18641334) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006000495101 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 36.000 RON și un profit net de 20.984 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18641334
Nr. ORC
J2006000495101
EUID
ROONRC.J2006000495101
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. UNIRII, Mun. Buzău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
36.000 RON
2025– 0,0%
Rezultat net
20.984 RON
2025▼ 28,2%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 36.000 20.984 119.673 104.767 51.100 36.194 —
2024 36.000 29.240 130.107 104.767 40.550 15.210 —
2023 36.000 28.016 129.961 104.767 11.164 -14.030 —
2022 9.000 6.308 158.825 105.615 11.164 -42.046 —
2021 — -5.727 165.557 106.039 11.164 -48.354 —
2020 — -904 159.830 106.039 11.164 -42.627 —
2019 — -3.100 159.235 106.039 11.473 -41.723 —
2018 — -10 156.135 106.039 11.473 -38.623 —
2017 — -7.953 156.667 106.039 12.015 -38.613 —
2016 0 -4.307 139.532 106.039 2.833 -30.660 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
76,78% (2024: 89,53%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,3 (2024: 1,12)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
23,22% (2024: 10,47%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
13,46% (2024: 20,12%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
57,98% (2024: 192,24%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
58,29% (2024: 81,22%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRUX CAM SRL

Reprezentantul firmei este: ROŞIORU T CAMELUŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025