Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NORTH VILLAGE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

NORTH VILLAGE S.R.L. (CUI 18706603) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006008536408 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 95.389 RON, un profit net de 19.058 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 67,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
18706603
Nr. ORC
J2006008536408
EUID
ROONRC.J2006008536408
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Bld. George Coşbuc 31-37, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
95.389 RON
2025▼ 67,0%
Rezultat net
19.058 RON
2025▼ 87,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (33) · 6 diviziuni
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (7)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (17)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (5)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 95.389 19.058 6.410 — 8.909 2.499 1
2024 289.189 149.193 39.093 — 255.200 216.107 1
2023 127.960 -37.734 14.884 372 101.126 86.614 1
2022 45 -3.129 5.448 372 304.424 299.348 1
2021 2.101 -22.516 8.612 372 310.717 302.477 1
2020 288.483 282.737 348.590 372 673.211 324.993 1
2019 — -14.780 163.003 372 204.887 42.256 —
2018 — -2.278 151.887 372 208.551 57.036 —
2017 — -1.090 152.096 372 211.039 59.315 —
2016 429.844 68.260 155.234 372 215.266 60.404 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
71,95% (2024: 15,32%)
Datorii / Total active (total active: 8.909 RON)
Solvabilitate generală
1,39 (2024: 6,53)
Total active / Datorii (total active: 8.909 RON)
Autonomie financiară
28,05% (2024: 84,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 8.909 RON)
Rentabilitate active (ROA)
213,92% (2024: 58,46%)
Profit net / Total active (total active: 8.909 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
762,63% (2024: 69,04%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
19,98% (2024: 51,59%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NORTH VILLAGE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CONSTANTIN DORU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025