Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ISQUARE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

ISQUARE SRL (CUI 18716453) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J40/8791/2006 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (cod CAEN 4651, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 217.631 RON, un profit net de 188.187 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 23,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
18716453
Nr. ORC
J40/8791/2006
EUID
ROONRC.J40/8791/2006
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. DR. IACOB FELIX 97, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
217.631 RON
2025▲ 23,8%
Rezultat net
188.187 RON
2025▲ 25,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4651 — Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2 · 7 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7420 Activități fotografice
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 217.631 188.187 41.428 3.444 38.224 240 1
2024 175.739 149.685 83.286 7.321 76.205 240 1
2023 315.323 286.643 47.328 3.581 43.987 240 1
2022 78.476 66.502 44.925 4.968 40.197 240 1
2021 297.498 217.063 227.235 6.238 235.747 14.750 1
2020 0 0 0 — — 0 —
2019 246.227 217.642 227.844 2.509 240.085 14.750 1
2018 299.760 136.612 147.055 5.245 156.560 14.750 1
2017 218.669 85.104 94.626 7.981 101.395 14.750 1
2016 217.956 90.396 101.511 10.717 105.544 14.750 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
99,42% (2024: 99,71%)
Datorii / Total active (total active: 41.668 RON)
Solvabilitate generală
1,01 (2024: 1)
Total active / Datorii (total active: 41.668 RON)
Autonomie financiară
0,58% (2024: 0,29%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 41.668 RON)
Rentabilitate active (ROA)
451,63% (2024: 179,21%)
Profit net / Total active (total active: 41.668 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
86,47% (2024: 85,17%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ISQUARE SRL

Reprezentantul firmei este: TOMA FLORIN-IULIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025