Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VAL INVEST GROUP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

VAL INVEST GROUP SRL (CUI 18732602) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006001236295 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Activități de secretariat și servicii suport (cod CAEN 8210). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 95.659 RON și un profit net de 26.857 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 65,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
18732602
Nr. ORC
J2006001236295
EUID
ROONRC.J2006001236295
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Bahluiului 12, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
95.659 RON
2025▲ 65,3%
Rezultat net
26.857 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8210 Activități de secretariat și servicii suport
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8210 Activități de secretariat și servicii suport

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 95.659 26.857 37.764 — 14.827 -22.937 —
2024 57.883 -1.044 94.658 0 44.864 -49.794 —
2023 71.560 16.640 91.677 0 42.926 -48.751 0
2022 47.453 -5.270 85.786 — 20.395 -65.391 —
2021 35.576 -17.060 82.049 0 21.928 -60.121 —
2020 57.854 7.149 73.758 0 30.697 -43.061 —
2019 53.776 3.793 75.480 143 25.128 -50.209 —
2018 60.819 6.465 75.644 1.868 19.773 -54.003 1
2017 55.123 -829 71.341 3.593 7.281 -60.467 1
2016 51.044 -1.015 78.127 5.318 13.429 -59.380 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
254,7% (2024: 210,99%)
Datorii / Total active (total active: 14.827 RON)
Solvabilitate generală
0,39 (2024: 0,47)
Total active / Datorii (total active: 14.827 RON)
Autonomie financiară
-154,7% (2024: -110,99%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.827 RON)
Rentabilitate active (ROA)
181,14% (2024: -2,33%)
Profit net / Total active (total active: 14.827 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
28,08% (2024: -1,8%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VAL INVEST GROUP SRL

Reprezentantul firmei este: MIU VIORICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
17.08.2026 Cod CAEN principal 8211 8210 ANAF