Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MON TOTAL EXCLUSIV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

MON TOTAL EXCLUSIV SRL (CUI 18765448) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J03/996/2006 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.945 RON și un profit net de 2.859 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 6,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18765448
Nr. ORC
J03/996/2006
EUID
ROONRC.J03/996/2006
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Fraţii Goleşti, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
6.945 RON
2025▼ 6,5%
Rezultat net
2.859 RON
2025▼ 38,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2021–2025) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 6.945 2.859 302.690 17.493 5.737 -279.069 —
2024 7.425 4.670 302.737 17.493 2.932 -281.928 —
2023 8.255 5.855 305.269 17.493 1.178 -286.598 —
2022 10.693 -4.268 316.815 17.493 6.869 -292.453 1
2021 — -9.311 322.844 17.493 17.167 -288.184 0
2020 0 -18.622 369.464 26.805 63.786 -278.873 0
2019 0 -18.622 369.464 45.427 63.786 -260.251 0
2018 9.065 -13.113 369.050 64.050 63.371 -241.629 —
2017 30.686 -18.331 369.994 82.672 58.806 -228.516 1
2016 24.711 -25.556 372.857 101.295 61.378 -210.184 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1.303,01% (2024: 1.482,19%)
Datorii / Total active (total active: 23.230 RON)
Solvabilitate generală
0,08 (2024: 0,07)
Total active / Datorii (total active: 23.230 RON)
Autonomie financiară
-1.201,33% (2024: -1.380,31%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.230 RON)
Rentabilitate active (ROA)
12,31% (2024: 22,86%)
Profit net / Total active (total active: 23.230 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
41,17% (2024: 62,9%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MON TOTAL EXCLUSIV SRL

Reprezentantul firmei este: STANCU IOANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025