Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TWO YOUNGS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

TWO YOUNGS SRL (CUI 18765774) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006001877139 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (cod CAEN 4777). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 110.390 RON, un profit net de 7.225 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 37,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18765774
Nr. ORC
J2006001877139
EUID
ROONRC.J2006001877139
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Aurel Vlaicu 90A, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
110.390 RON
2025▲ 37,1%
Rezultat net
7.225 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (11) · 7 diviziuni
  • 1330 Finisarea materialelor textile
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1330 Finisarea materialelor textile
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (2)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
Diviziunea 24 · Industria metalurgică (1)
  • 2441 Producția metalelor prețioase
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (2)
  • 2551 Acoperirea metalelor
  • 2552 Tratamente termice ale metalelor
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (2)
  • 3212 Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
  • 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5611 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 110.390 7.225 221.951 — 44.571 -177.380 1
2024 80.520 -24.793 218.999 2.030 32.364 -184.605 1
2023 104.363 -53.337 188.595 2.030 26.753 -159.812 2
2022 70.712 -58.083 140.611 2.030 32.106 -106.475 3
2021 82.335 -38.713 88.983 4.072 36.519 -48.392 2
2020 31.565 -27.335 57.151 8.133 39.339 -9.679 1
2019 41.788 -31.418 26.800 8.960 35.497 17.657 1
2018 107.320 32.884 0 7.350 41.725 49.075 1
2017 56.262 22.560 1.165 — 39.956 38.791 1
2016 16.706 11.097 7.239 — 23.470 16.231 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
497,97% (2024: 636,74%)
Datorii / Total active (total active: 44.571 RON)
Solvabilitate generală
0,2 (2024: 0,16)
Total active / Datorii (total active: 44.571 RON)
Autonomie financiară
-397,97% (2024: -536,74%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 44.571 RON)
Rentabilitate active (ROA)
16,21% (2024: -72,09%)
Profit net / Total active (total active: 44.571 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,54% (2024: -30,79%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TWO YOUNGS SRL

Reprezentantul firmei este: STANCIU CONSTANTIN COSMIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025