Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SPRING PASSION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

SPRING PASSION SRL (CUI 18768371) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006009848405 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 251.633 RON, o pierdere netă de 570.713 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 96,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
18768371
Nr. ORC
J2006009848405
EUID
ROONRC.J2006009848405
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion-Nonna Otescu 26, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
251.633 RON
2025▼ 96,1%
Rezultat net
-570.713 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2020. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2023–2024) și ANAF (2021–2022, 2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 251.633 -570.713 456.691 4.337.971 387.894 4.269.174 1
2024 6.418.034 4.691.648 670.673 618.706 4.893.785 4.841.818 1
2023 468.175 126.118 61.879 — 212.049 150.170 —
2022 0 -35.511 23.990 0 48.043 24.053 0
2021 46.176 15.479 7.916 0 67.480 59.564 0
2019 16.800 3.745 61.112 — 86.479 25.367 —
2018 — 0 43.666 — 65.288 21.622 —
2017 — 0 43.666 — 65.288 21.622 —
2016 0 0 43.666 — 65.288 21.622 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
9,66% (2024: 12,17%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
10,35 (2024: 8,22)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
90,34% (2024: 87,83%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-12,08% (2024: 85,11%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-13,37% (2024: 96,9%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-226,8% (2024: 73,1%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SPRING PASSION SRL

Reprezentanții firmei sunt: BELU MARIAN (administrator), BELU MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
04.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 08.11.2019 Reluare a activității din 13.08.2018 ANAF
04.09.2026 Stare juridică Transfer (sosire) Reluare a activității ANAF
04.09.2026 Data stării juridice 08.11.2019 13.08.2018 ANAF
04.09.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF