Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CROMATIC CONF SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

CROMATIC CONF SRL (CUI 18789331) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006000712103 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (cod CAEN 1421). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 26.840 RON, o pierdere netă de 11.187 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 44,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18789331
Nr. ORC
J2006000712103
EUID
ROONRC.J2006000712103
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Unirii, Mun. Buzău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
26.840 RON
2025▲ 44,3%
Rezultat net
-11.187 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Secțiunea C · Diviziunea 14 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (1421 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
  • 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (2)
  • 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
  • 1423 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
  • 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 26.840 -11.187 9.877 — 4.558 -5.319 1
2024 18.598 -16.270 4.193 — 10.060 5.867 1
2023 23.733 -859 967 — 23.104 22.137 1
2022 32.432 18.110 506 — 23.503 22.997 1
2021 22.199 3.401 978 — 5.865 4.887 1
2020 16.669 30 3.410 351 4.545 1.486 2
2019 39.610 105 2.158 1.053 2.560 1.455 2
2018 53.646 3.457 2.973 2.457 1.867 1.351 2
2017 35.680 1.341 4.838 — 2.732 -2.106 2
2016 29.080 214 6.222 — 2.775 -3.447 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
216,7% (2024: 41,68%)
Datorii / Total active (total active: 4.558 RON)
Solvabilitate generală
0,46 (2024: 2,4)
Total active / Datorii (total active: 4.558 RON)
Autonomie financiară
-116,7% (2024: 58,32%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.558 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-245,44% (2024: -161,73%)
Profit net / Total active (total active: 4.558 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: -277,31%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-41,68% (2024: -87,48%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CROMATIC CONF SRL

Reprezentanții firmei sunt: CORBU LUMINIŢA (administrator), CORBU V NICU (administrator), CORBU ŞT LUMINIŢA (administrator), CORBU NICU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
07.09.2026 Cod CAEN principal 1413 1421 ANAF