Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PERFECTO IMP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

PERFECTO IMP SRL (CUI 18826898) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006002290128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 66.111 RON și un profit net de 10.172 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 25,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
18826898
Nr. ORC
J2006002290128
EUID
ROONRC.J2006002290128
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Arieşului 80, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
66.111 RON
2025▲ 25,6%
Rezultat net
10.172 RON
2025▼ 9,4%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 66.111 10.172 287.667 81.608 41.711 -164.348 —
2024 52.644 11.224 309.725 110.753 24.452 -174.520 0
2023 22.676 -26.045 467.426 124.008 157.525 -185.893 1
2022 19.943 -48.227 442.202 124.008 158.346 -159.848 1
2021 17.310 -30.019 370.538 122.328 136.589 -111.621 1
2020 38.692 -47.505 339.902 122.328 135.972 -81.602 1
2019 45.835 -37.668 301.209 122.328 144.783 -34.098 1
2018 80.587 -53.223 264.678 122.328 145.921 3.571 1
2017 153.806 -76.771 240.622 140.776 156.640 56.794 —
2016 306.999 -1.920 192.652 160.776 165.441 133.565 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
233,27% (2024: 229,08%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,43 (2024: 0,44)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-133,27% (2024: -129,08%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
8,25% (2024: 8,3%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
15,39% (2024: 21,32%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PERFECTO IMP SRL

Reprezentantul firmei este: LAZĂR VOLINAŞ MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025