FORTIS MEDICAL CENTER SRL
FORTIS MEDICAL CENTER SRL (CUI 18880129) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006012027408 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de asistență medicală specializată (cod CAEN 8622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 188.546 RON, un profit net de 32.562 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 35,0% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 18880129
- Nr. ORC
- J2006012027408
- EUID
- ROONRC.J2006012027408
- Înmatriculată
- 20 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
- 8610 Activități de asistență spitalicească
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
- 8610 Activități de asistență spitalicească
- 8621 Activități de asistență medicală generală
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.546 | 32.562 | 11.353 | 341.712 | 31.369 | 361.728 | 1 |
| 2024 | 290.216 | 81.264 | 2.901 | 341.712 | 57.021 | 395.832 | 1 |
| 2023 | 582.577 | 465.542 | 28.298 | 344.950 | 170.031 | 486.683 | 1 |
| 2022 | 280.811 | 154.730 | 314.430 | 352.668 | 117.692 | 155.930 | 1 |
| 2021 | 341.835 | 138.816 | 204.908 | 395.739 | 155.108 | 345.939 | 1 |
| 2020 | 254.995 | 73.469 | 209.404 | 491.289 | 104.127 | 312.386 | 1 |
| 2019 | 1.678.268 | 1.356.976 | 212.402 | 588.171 | 1.145.364 | 1.358.176 | 1 |
| 2018 | 789.281 | 422.189 | 395.655 | 728.566 | 335.322 | 423.389 | 1 |
| 2017 | 176.107 | -142.635 | 306.494 | 944.164 | 29.223 | 358.676 | 2 |
| 2016 | 258.764 | -241.436 | 323.387 | 1.159.766 | 63.552 | 501.311 | 6 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre FORTIS MEDICAL CENTER SRL
Reprezentantul firmei este: TUTUNARU DANIEL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 07.07.2026 | Înregistrată din 25.07.2006 | ANAF |
| 12.09.2026 | Stare juridică | Transfer (sosire) | Înregistrată | ANAF |
| 12.09.2026 | Data stării juridice | 07.07.2026 | 25.07.2006 | ANAF |
| 05.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 25.07.2006 | Transfer (sosire) din 07.07.2026 | ANAF |
| 05.08.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 05.08.2026 | Data stării juridice | 25.07.2006 | 07.07.2026 | ANAF |
| 05.08.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 05.08.2026 | Număr de înmatriculare | J40/12027/2006 | J2006012027408 | ANAF |