Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

WOBYUS INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

WOBYUS INVEST SRL (CUI 18929818) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006001194041 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 48.805 RON, un profit net de 6.217 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 11,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18929818
Nr. ORC
J2006001194041
EUID
ROONRC.J2006001194041
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Letea 14, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
48.805 RON
2025▲ 11,7%
Rezultat net
6.217 RON
2025▲ 220,5%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 48.805 6.217 42.135 — 13.373 -28.762 1
2024 43.704 1.940 39.309 — 4.330 -34.979 1
2023 37.890 1.595 38.338 — 1.419 -36.919 1
2022 82.405 -7.455 39.024 — 816 -38.208 1
2021 36.370 -1.358 85.599 — 54.896 -30.703 1
2020 22.948 1.891 96.467 — 68.195 -28.272 1
2019 58.172 7.518 97.639 — 68.080 -29.559 1
2017 57.057 22.860 219.311 9.700 163.122 -46.489 1
2016 33.468 7.588 258.274 9.700 179.225 -69.349 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
315,08% (2024: 907,83%)
Datorii / Total active (total active: 13.373 RON)
Solvabilitate generală
0,32 (2024: 0,11)
Total active / Datorii (total active: 13.373 RON)
Autonomie financiară
-215,08% (2024: -807,83%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 13.373 RON)
Rentabilitate active (ROA)
46,49% (2024: 44,8%)
Profit net / Total active (total active: 13.373 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
12,74% (2024: 4,44%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre WOBYUS INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: PARASCHIV MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025