Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONT CNV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

CONT CNV SRL (CUI 18972290) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006002112222 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (cod CAEN 6920). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 388.300 RON, un profit net de 296.194 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 42,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
18972290
Nr. ORC
J2006002112222
EUID
ROONRC.J2006002112222
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dealul Bucium 20, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
388.300 RON
2025▲ 42,4%
Rezultat net
296.194 RON
2025▲ 156,1%
Angajați
1
2025▼ 66,7%

Activitate

CAEN principal
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Secțiunea N · Diviziunea 69 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 12 diviziuni
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 64 · Intermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii (1)
  • 6420 Activități ale holdingurilor
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (2)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
  • 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 388.300 296.194 34.140 0 330.534 296.394 1
2024 272.700 115.662 16.780 0 132.642 115.862 3
2023 231.500 55.770 11.458 0 148.626 137.168 4
2022 245.500 81.198 12.340 357 300.222 288.239 4
2021 244.200 121.262 9.821 0 416.833 407.012 4
2020 206.100 78.875 9.989 0 295.739 285.750 4
2019 229.100 74.668 10.158 1.622 215.411 206.875 5
2018 238.800 115.573 10.382 1.622 140.967 132.207 5
2017 141.500 77.744 13.280 1.622 28.292 16.634 3
2016 70.200 35.026 65.799 1.622 3.067 -61.110 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
10,33% (2024: 12,65%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
9,68 (2024: 7,9)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
89,67% (2024: 87,35%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
89,61% (2024: 87,2%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,93% (2024: 99,83%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
76,28% (2024: 42,41%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONT CNV SRL

Reprezentanții firmei sunt: BÎRJOVIANU CONSTANŢA (administrator), DUMITRAŞ ANUŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
31.10.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF