Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ENTECH SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

ENTECH SRL (CUI 19027880) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006001504170 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Transportul de marfă pe căi navigabile interioare (cod CAEN 5040).

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
19027880
Nr. ORC
J2006001504170
EUID
ROONRC.J2006001504170
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Basarabiei 142, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
0 RON
2022
Rezultat net
0 RON
2022
Angajați
0
2022

Activitate

CAEN principal
5040 Transportul de marfă pe căi navigabile interioare
Secțiunea H · Diviziunea 50 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
5819 Alte activități de editare

În bilanțul pe 2022, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (5040), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (27) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 11 diviziuni
  • 1723 Fabricarea articolelor de papetărie
  • 1811 Tipărirea ziarelor
Diviziunea 17 · Fabricarea hârtiei și a produselor din hârtie (1)
  • 1723 Fabricarea articolelor de papetărie
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (5)
  • 1811 Tipărirea ziarelor
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
  • 1814 Legătorie și servicii conexe
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3312 Repararea mașinilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
  • 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5222 Activități de servicii anexe transportului pe apă
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2022, fără 2019. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2022) și ANAF (2020–2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2022 0 0 0 284 18.609 18.893 0
2021 0 0 1.592 284 20.201 18.893 0
2020 9.070 8.525 1.592 284 20.201 18.893 0
2018 20.142 12.550 7.419 284 7.021 -114 0
2017 0 0 22.264 284 9.316 -12.664 0
2016 0 0 22.264 284 9.316 -12.664 0

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
0% (2021: 7,77%)
Datorii / Total active (total active: 18.893 RON)
Solvabilitate generală
— (2021: 12,87)
Total active / Datorii (total active: 18.893 RON)
Autonomie financiară
100% (2021: 92,23%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 18.893 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2021: 0%)
Profit net / Total active (total active: 18.893 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2021: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ENTECH SRL

Reprezentantul firmei este: NECULAI CRISTIAN-ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022