Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

YNG GROUP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

YNG GROUP SRL (CUI 19059190) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J35/3036/2006 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 111.979 RON și un profit net de 5.739 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 25,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
19059190
Nr. ORC
J35/3036/2006
EUID
ROONRC.J35/3036/2006
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Int. Zenit 4, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
111.979 RON
2025▼ 25,5%
Rezultat net
5.739 RON
2025▼ 93,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (29) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (2)
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 111.979 5.739 103.784 — 74.995 -28.678 —
2024 150.218 93.262 85.067 — 50.649 -34.418 1
2023 96.856 -124.634 215.252 — 87.572 -127.680 2
2022 78.773 55.184 58.292 — 55.246 -3.046 1
2021 7.395 2.232 78.508 — 25.004 -53.504 —
2020 — -1.314 96.523 — 40.823 -55.700 0
2019 31.158 21.480 98.856 — 44.430 -54.426 1
2018 — 0 102.678 0 26.812 -75.866 0
2017 0 0 102.678 — 26.812 -75.866 0
2016 — 0 102.678 — 26.812 -75.866 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
138,39% (2024: 167,95%)
Datorii / Total active (total active: 74.995 RON)
Solvabilitate generală
0,72 (2024: 0,6)
Total active / Datorii (total active: 74.995 RON)
Autonomie financiară
-38,24% (2024: -67,95%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 74.995 RON)
Rentabilitate active (ROA)
7,65% (2024: 184,13%)
Profit net / Total active (total active: 74.995 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,13% (2024: 62,08%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre YNG GROUP SRL

Reprezentanții firmei sunt: IANCU GABRIEL VASILE (administrator), IANCU NADINA VALERIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025