Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CAMIROM TECH SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

CAMIROM TECH SRL (CUI 19071177) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2021009159407 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 471.366 RON, un profit net de 309.965 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 30,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
19071177
Nr. ORC
J2021009159407
EUID
ROONRC.J2021009159407
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Unirii 16, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
471.366 RON
2025▼ 30,8%
Rezultat net
309.965 RON
2025▼ 19,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4321 Lucrări de instalații electrice

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (20) · 6 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (5)
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7111 Activități de arhitectură
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 471.366 309.965 986.639 115.181 1.654.390 782.932 1
2024 681.612 386.422 18.501 120.872 1.586.203 1.688.574 1
2023 544.844 352.784 63.881 8.246 1.552.726 1.497.091 1
2022 672.816 458.609 62.371 32.738 1.373.598 1.343.965 1
2021 461.551 329.032 143.300 64.496 959.529 880.725 1
2020 308.369 150.477 220.879 92.135 680.437 551.693 —
2019 302.654 156.594 140.408 2.643 549.578 411.813 —
2018 290.501 214.798 44.822 4.308 727.830 687.316 —
2017 197.446 149.477 44.792 5.279 512.032 472.519 —
2016 129.114 78.852 61.872 274 384.640 323.042 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
55,76% (2024: 1,08%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,79 (2024: 92,27)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
44,24% (2024: 98,92%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
17,52% (2024: 22,64%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
39,59% (2024: 22,88%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
65,76% (2024: 56,69%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CAMIROM TECH SRL

Reprezentantul firmei este: VALLE LUCA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 24.05.2021 Transfer (sosire) din 05.08.2026 ANAF
01.09.2026 Data stării juridice 24.05.2021 05.08.2026 ANAF
01.09.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF
01.09.2026 Cod CAEN principal 4321 7112 ANAF