Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LYLASIG SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

LYLASIG SRL (CUI 19131830) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006002148052 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (cod CAEN 6622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 26.602 RON, un profit net de 6.913 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 33,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
19131830
Nr. ORC
J2006002148052
EUID
ROONRC.J2006002148052
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. 12 Octombrie 3-5, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
26.602 RON
2025▼ 33,7%
Rezultat net
6.913 RON
2025▼ 35,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Secțiunea L · Diviziunea 66 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · 7 diviziuni
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (2)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
  • 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (1)
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 26.602 6.913 37.985 — 18.989 7.153 1
2024 40.105 10.730 6.699 — 22.591 42.041 1
2023 64.164 36.639 8.187 — 50.350 68.312 1
2022 81.822 45.911 7.317 — 49.841 68.673 1
2021 57.785 26.728 6.741 — 30.082 49.490 1
2020 58.923 39.401 6.401 — 30.013 49.761 1
2019 63.092 34.120 8.455 — 16.666 34.360 1
2018 36.463 12.107 20.865 — 16.943 22.227 —
2017 — 0 41.044 8.655 16.360 10.120 —
2016 — 0 41.044 8.655 16.360 10.120 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
200,04% (2024: 29,65%)
Datorii / Total active (total active: 18.989 RON)
Solvabilitate generală
0,5 (2024: 3,37)
Total active / Datorii (total active: 18.989 RON)
Autonomie financiară
37,67% (2024: 186,1%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 18.989 RON)
Rentabilitate active (ROA)
36,41% (2024: 47,5%)
Profit net / Total active (total active: 18.989 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
96,64% (2024: 25,52%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
25,99% (2024: 26,75%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LYLASIG SRL

Reprezentantul firmei este: VECON LIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025