Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DENISA & DENIS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

DENISA & DENIS SRL (CUI 19202507) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J32/1694/2006 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5610, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.100 RON și un profit net de 167 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 97,9% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
19202507
Nr. ORC
J32/1694/2006
EUID
ROONRC.J32/1694/2006
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Prof. dr. Ioan Moga 1A, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
1.100 RON
2024▼ 97,9%
Rezultat net
167 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
5610 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 1.100 167 0 — 50.114 50.114 —
2023 52.621 -15.232 0 — 49.947 49.947 —
2022 31.244 23.446 3.971 — 69.150 65.179 1
2021 3.608 -7.191 53 — 34.595 34.542 —
2020 7.247 2.842 2.000 — 43.733 41.733 —
2019 7.247 2.842 2.000 — 43.733 41.733 —
2018 22.160 7.512 2.041 — 40.932 38.891 —
2017 3.020 1.989 5.180 — 36.559 31.379 —
2016 21.540 14.176 7.146 — 36.537 29.391 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0% (2023: 0%)
Datorii / Total active (total active: 50.114 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 50.114 RON)
Autonomie financiară
100% (2023: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 50.114 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,33% (2023: -30,5%)
Profit net / Total active (total active: 50.114 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,33% (2023: -30,5%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
15,18% (2023: -28,95%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DENISA & DENIS SRL

Reprezentantul firmei este: SAVU ANGELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024