Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VAST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

VAST SRL (CUI 19240837) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006001183308 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 24.048 RON și un profit net de 9.235 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 22,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
19240837
Nr. ORC
J2006001183308
EUID
ROONRC.J2006001183308
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Păstrăvului 4, Mun. Satu Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
24.048 RON
2025▼ 22,8%
Rezultat net
9.235 RON
2025▼ 30,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6820 — închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · 2 diviziuni
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 24.048 9.235 300.557 238.216 93.014 30.673 —
2024 31.162 13.321 311.599 238.216 105.542 34.759 —
2023 57.608 10.312 300.690 238.216 90.224 31.750 —
2022 45.279 499 355.071 238.216 115.515 21.937 1
2021 64.020 11.238 333.423 238.216 116.645 21.438 1
2020 115.877 53.028 323.049 238.216 138.061 53.228 1
2019 99.604 25.264 383.788 238.216 171.036 25.464 1
2018 142.811 110.321 321.652 238.216 193.957 110.521 1
2017 135.163 106.713 283.560 238.216 152.257 106.913 1
2016 134.123 94.600 265.688 238.216 122.272 94.800 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
90,74% (2024: 90,64%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,1 (2024: 1,1)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
9,26% (2024: 10,11%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
2,79% (2024: 3,88%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
30,11% (2024: 38,32%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,4% (2024: 42,75%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VAST SRL

Reprezentanții firmei sunt: FORNI SERGIO (administrator), FORNI SERGIO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 Cod CAEN principal 4120 6820 ANAF