Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SAFELY COMPANY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

SAFELY COMPANY SRL (CUI 19543709) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J40/20310/2006 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.077 RON și o pierdere netă de 9.876 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 73,6% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
19543709
Nr. ORC
J40/20310/2006
EUID
ROONRC.J40/20310/2006
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Int. Ogradei 35, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
4.077 RON
2021▼ 73,6%
Rezultat net
-9.876 RON
2021
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (21) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (12)
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (9)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -5 433.981 3.400 51.348 -379.233 —
2024 — 168 433.976 3.400 51.348 -379.228 —
2023 — 0 434.244 3.400 51.348 -379.496 —
2022 — -6.286 434.244 3.400 51.348 -379.496 —
2021 4.077 -9.876 428.144 3.400 51.533 -373.211 —
2020 15.460 -22.680 423.124 3.400 56.389 -363.335 —
2019 9.719 -45.896 416.435 3.400 64.846 -340.655 —
2018 6.483 -60.824 369.028 3.400 63.470 -294.759 —
2017 24.292 -32.344 385.714 3.400 141.305 -233.697 1
2016 23.167 -23.890 280.361 3.400 69.129 -201.353 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
779,39% (2020: 707,7%)
Datorii / Total active (total active: 54.933 RON)
Solvabilitate generală
0,13 (2020: 0,14)
Total active / Datorii (total active: 54.933 RON)
Autonomie financiară
-679,39% (2020: -607,7%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 54.933 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-17,98% (2020: -37,93%)
Profit net / Total active (total active: 54.933 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-242,24% (2020: -146,7%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2020-2021
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SAFELY COMPANY SRL

Reprezentantul firmei este: GHEORGHE OFELIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021